Vrty pro tepelná čerpadla

PROVÁDÍME VRTY PRO TEPELNÁ ČERPADLA VČETNĚ VYŘÍZENÍ STAVEBNÍHO POVOLENÍ.

Hledáte levný a pohodlný způsob vytápění domu? Chcete v horkém létě trochu ochlazení i v interiéru? Využijte k topení a chlazení přírodní zdroj. Zajistíme pro vás vrt pro tepelné čerpadlo, včetně vyřízení stavebního povolení.

Teplo ze země 

Tepelné čerpadlo systému země/voda lze využít k bezobslužnému vytápění, ale i jako plnohodnotnou klimatizaci

Čerpadlo odebírá teplo ze země, z hloubky pod povrchem 80 – 150 m. Šířka vrtu je v průměru 12 - 16 cm a nijak nenarušuje celkový dojem ze zahrady. Ve vrtu je uložena plastová sonda naplněná nemrznoucí směsí, která přenáší teplo mezi zemí a tepelným čerpadlem. Spolehlivě, den za dnem. 

Teplo ze země je nízkonákladový produkt pro vytápění domu. Již za 6 až 8 let se vám počáteční investice do vrtu a čerpadla začíná vracet. A pak už pouze šetříte. Myslete na svoji budoucnost již dnes. Kdo šetří, má za tři. 

Hlubinné vrty bez starostí 

Nabízíme kompletní servis pro vyvrtání hlubinného vrtu pro tepelná čerpadla. Včetně poradenství a zařízení potřebné dokumentace. Pracujeme rychle a profesionálně. Opatrnost a šetrnost vůči okolní krajině je samozřejmostí. Stačí nás kontaktovat  a přijedeme k vám. Zcela zdarma.

Ekologické vytápění a legislativa 

Rozhodli jste se pro levné a ekologické vytápění? Využijte našich služeb a znalostí legislativy. Víme, jaké dokumenty a povolení potřebujete. Se vším poradíme , o vše se postaráme.

 

Spolupracujeme:

Profesionálně provedený vrt, si zaslouží tepelné čerpadlo té nejvyšší kvality. Vy si zasloužíte to nejlepší. Tepelná čerpadla země/voda od Kostečka Group spol. s r.o., splňují veškeré naše nároky na efektivní vytápění ekologickou variantou.